SQD Specialist z j. niemieckim

Moltton

Tychy, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Techniczna ocena dostawcy i ocena zdolności produkcyjnych podczas wyrobu dostawcy
  • Przeprowadzanie audytów
  • Udział w procesie weryfikacji ofert
  • Przeprowadzanie działań wspierających i rozwijających dostawców
  • Wsparcie techniczne w przypadku problemów procesowych u dostawcy i analiza przyczyn źródłowych
  • Przeprowadzanie Rate&Run
  • Techniczna koordynacja w zakresie przenoszenia i zmiany dostawcy
  • Ciągłe monitorowanie panelu dostawców
  • Pomoc przy rozwiązywaniu problemu jakościowego w przypadku eskalacji
  • Przeprowadzanie pełnego procesu akceptacji PPAP/VDA 2

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe- inżynier
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
  • Znajomość normy ISO 9001
  • Znajomość specyfikacji technicznej ISO/TS 16949/IATF
  • Mile widziana znajomość normy VDA 6.3
  • Znajomość narzędzi jakościowych (m.in. PPAP, 8D, SPC, PFMEA)
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Prawo jazdy kat.B
  • Komunikatywność, otwartość na zmiany, ciągłe doświadczenie

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy