Sprzedaż przez telefon

Prosto i Czysto.pl

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Prostoiczystopl, dystrybutor profesjonalnych środków czystości oraz maszyn sprzątających Nilfisk poszukuje w Poznaniu pracowników na stanowisko konsultanta - sprzedawcy przez telefon do obsługi firm i instytucji.

Praca na 1/2 etatu na okres próbny z możliwością całego etatu.

Praca w biurze w Poznaniu.

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby należeć będzie:

- telefoniczny kontakt z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów
- raportowanie wyników
- realizowanie planów sprzedaży
- świadoma praca i zaangażowanie

Wymagania

Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży lub z umiejętnościami handlowymi, szybko uczące się, otwarte oraz gotowe na nowe wyzwania.

Samodzielność, zaangażowanie w pracę, wytrwałość w dążeniu do celu będą dodatkowymi atutami.

Jeśli nie masz doświadczenia a ogólnie posiadasz zamiłowanie do handlu, również zapraszamy do złożenia CV.

Prezentacja firmy

Firma Prostoiczysto.pl to firma handlowo-usługowa zajmująca się dystrybu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne