Sprzedaż i obsługa klienta

Martdom

32-090 Słomniki, małopolskie

Opis stanowiska pracy

MartDom: prężnie rozwijająca się firma z 5-cioletnim doświadczeniem w branży budowlanej poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż i obsługę klienta.

UWAGA:

Przyjmujemy osoby bez doświadczenia budowlanego i doświadczenia zawodowego. Jeśli masz chęci – nauczysz się wszystkiego.

Dla osoby zatrudnionej możemy zaoferować:

• Elastyczny czas pracy – bierzesz wolne kiedy potrzebujesz, jeśli tylko nie utrudni to pracy innych

• Samodzielność i swobodę

• Pracę w firmie wprowadzającej turkusowe metody zarządzania

Więcej szczegółów dowiesz się podczas rozmowy :)

Zainteresowany?

Wymagania

Poszukujemy osoby o następujących cechach:

• Samodoskonalenie – chęć rozwoju. Poszerzania swojej wiedzy, umiejętności i kompetencji.

• Odpowiedzialność – za działania których się podejmuje, decyzje, oraz inne osoby z którymi pracuje.

• Zaangażowanie

• Pokora i skromność

• Analizy problemów z różnych punktów widzenia i wyciąganie wniosków.

• Proaktywność – wychodzenie z inicjatywą; zgłaszanie i wprowadzanie zmian, gdy widzę, że coś można zrobić lepiej.

• Empatia i cierpliwość – zarówno do klientów jak i współpracowników

• Samodzielność – w działaniu i podejmowaniu decyzji

Prezentacja firmy

Jako firma zajmujemy się doradztwem i montażem drzwi, okien, paneli, bra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie