Sprzedawców Samochodów nowych lub używanych

Renault Tandem Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Od: Renault Tandem Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Częstochowa

RENAULT TANDEM SP. Z O.O.

Częstochowa ul. Krótka 16

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego Salonu w Częstochowie, kandydatów na stanowiska:

Opis stanowiska:

  • sprzedaż nowych samochodów osobowych, marki Renault i Dacia , oraz używanych innych marek
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • praca w salonie oraz poza siedzibą firmy

Oczekiwania:

  • umiejętności handlowe i negocjacyjne, doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym i/ lub w obsłudze Klienta mile widziane
  • znajomość w branży motoryzacyjnej
  • prawo jazdy kat. B

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • szkolenia
  • rozwojową pracę w renomowanej firmie na rynku motoryzacyjnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione wyników pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Oferty CV prosimy składać do dn. 31.08.2017 poprzez przycisk "Aplikuj".