Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.

Sprzedawca

Wilanów, Warszawa, mazowieckie

Meditronik Sp.z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą handlową – prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną akcesorii do sieci komputerowej, części komputerowych i elektronicznych. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia sprzedaż produktów w sklepie oraz w systemie sprzedaży wysyłkowej.

Wymagania:

  • osbługa komputera,
  • wykształcenie średnie.

Atuty:

  • wykształcenie średnie techniczne mile widziane.

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
  • możliwość poznania nowych technologii.

Słowa kluczowe: Sprzedawca, Handlowiec, Doradca klienta, Przedstawiciel handlowy, Kasjer, Sprzedaż

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową za pomocą opcji "Aplikuj".

Po rozmowie wstępnej proponujemy zatrudnienie na jeden dzień (odpłatnie - na umowę zlecenie) w celu zapoznania się z firmą, specyfiką pracy, zakresem obowiązków, zespołem i panującą atmosferą.

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting