Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby która chce z nami pracować w sklepie hobbystycznym WinoHOBBY ul.Zamoyskiego 49.

Oferujemy miłą i swobodną atmosferę pracy.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku sprzedawcy będzie należało:

  • obsługa Klientów,
  • dbanie o odpowiednią prezentację produktów na sklepie,
  • kompletowanie zamówień internetowych,
  • kontrola przyjęcia towarów na sklep,
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy,

Od kandydata oczekujemy: sumienności, zaangażowania, punktualności, chęci do poznawania wiedzy z zakresu wyrobu alkoholi domowych: piwa, wina, nalewek, etc..

Mile widziana jest podstawowa wiedza z zakresu wyrobu alkoholi domowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Stawka 2500-3000 zł netto

Prezentacja firmy

Firma ARES zajmuje się Importem i Dystrybucją artykułów do wyrobu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie