SPRZEDAWCA

7 mil

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy Osób do profesjonalnej obsługi Klienta w butiku z obuwiem marki 7mil oferującej wysokiej klasy produkty.

OPIS STANOWISKA:

- Profesjonalna obsługa klienta
- Udzielanie porad w doborze produktów
- Realizacja planów sprzedażowych
- Dbanie o wygląd i wystrój sklepu

Wymagania

- Zainteresowanie modą i bieżącymi trendami
- Wysoka kultura osobista
- Zdolności interpersonalne i swoboda w kontaktach społecznych
- Zmysł estetyczny
- Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność

OFERUJEMY:

- Udział w intensywnym rozwoju firmy na rynku polskim
- Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
- Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
- Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole

Prezentacja firmy

Firma 7 mil to polska energicznie rozwijająca się firma produkcyjno - ha... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie