Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Sprzedawca

Warszawa, mazowieckie

CUBUS Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zgłoś się do nas! Szukamy osób na stanowisko :

Sprzedawca w wymiarze 1 etat, 3/4 i 1/2 etatu.

  • Interesującą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Doskonałą możliwość rozwijania swoich umiejętności w sprzedaży
  • Stałe zatrudnienie i korzystne rabaty dla personelu
  • Możliwość kariery w międzynarodowej sieci

Wymagania

Jesteś osobą energiczną i pełną entuzjazmu ?

Lubisz pracować w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze?

Potrafisz łatwo nawiązywać kontakt z klientami?

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zaangażowanym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zniżkę pracowniczą
  • możliwości rozwoju

Marka Cubus jest jedną z największych sieci odzieżowych w Skandynawii. Posiada ponad 300... sklepów zlokalizowanych w pięciu krajach. Oferuje modne ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci – w przystępnych cenach. Cubus jest sklepem dla każdego, zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i płci.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Praca dla studenta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Inne , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi