Opis stanowiska pracy

Amer Sports jest wiodącym światowym producentem sprzętu sportowego globalnie rozpoznawalnych marek takich, jak: Salomon, Wilson, Precor, Atomic, Suunto, Mavic czy ArcTeryx. Wszystkie firmy wchodzące w skład grupy Amer Sports tworzą i rozwijają zaawansowane technologicznie produkty, pomagające osobom aktywnie uprawiającym sport w osiąganiu lepszych rezultatów.

Masz zamiłowanie do sportu? Jesteś w stanie zaimponować naszym klientom swoimi

doskonałymi umiejętnościami sprzedaży? Szukasz nowych wyzwań?

Jeśli to Ty, dołącz do Salomon Shop Team w sklepach:

Designer Outlet Warszawa w Piasecznie

Factory Outlet w Warszawie (Ursus)

Factory Centrum Outlet Modlniczka

jako

Sprzedawca w Sklepie Salomon

Szukamy kandydatów zarówno w pełnym jak i w niepełnym wymiarze czasu pracy.

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnianie obsługi klienta na światowym poziomie
  • Sprzedaż produktów sportowych marki Salomon i Atomic
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru w oparciu o zasady VM
  • Rozliczanie stanu kasy
  • Zwiększanie wyników sprzedaży w sklepie

OCZEKIWANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie w handlu, najlepiej w branży sportowej lub odzieżowej
  • Wcześniejsze doświadczenie w zakresie visual merchandising
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość sprzętu narciarskiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w weekendy
  • Zamiłowanie do sportu
  • Znajomość języka angielskiego oraz pakietu MS Office będzie dodatkowym atutem

WYMAGANE KOMPETENCJE:

  • Zorientowanie na klienta
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobre umiejętności komunikacyjne

OFERUJEMY:

  • Interesującą oraz pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju w renomowanej firmie
  • Swobodę pracy i samodzielność
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym i dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

Amer Sports to światowy lider w branży produktów sportowych. Amer... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta