Opis stanowiska pracy

Zakłady Mięsne
Henryk Kania S.A. 43-200 Pszczyna
Ul. Korczaka 5

Zatrudnią na stanowisko:

Sprzedawca – pracownik sklepu firmowego

Zadania:
- sprzedaż mięsa i wędlin,
- profesjonalna obsługa klienta,
- właściwa ekspozycja towaru,
- czynny udział w promocjach i wprowadzaniu nowości,
- obsługa kasy fiskalnej,
- wystawianie faktur, raportów kasowych,

Oferujemy:
- ciekawą pracę w prężnie działającej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- elastyczny czas pracy,
- rabaty za asortyment firmowy,
- szeroki pakiet świadczeń z ZFŚS,
- stabilne zatrudnienie - na podstawie umowy o pracę;
- wynagrodzenie godzinowe, premie motywacyjne, rabaty na sklepie, okazjonalne świadczenia, ubezpieczenie nw, dopłaty do dojazdu do pracy

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe zasadnicze - sprzedawca
• doświadczenie w pracy w sklepie mięsnym lub wędliniarskim będzie dodatkowym atutem
• pogodne nastawienie do obsługi klientów
• aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna,
• dokładność, uczciwość, skrupulatność

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - to jedne z większych masarni n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Praca na produkcji