ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sprzedawca

Miejsce pracy: Przasnysz

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Prowizja od sprzedaży oraz premia roczna

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta (mile widziane)
  • Znajomość  rynku rolnego (mile widziana)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy

Zadania:

  • Sprzedaż części do maszyn rolniczych
  • Prowadzenie sklepu zgodnie z procedurami wewnętrznymi
  • Obsługa kasy fiskalnej oraz programu WF-MAG
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami i przedstawianie oferty produktowej
  • Współpraca z innymi działami
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów sklepowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy