Work Service S.A.
Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Sprzedawca

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Bieżąca obsługa klienta,
  • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie),
  • Obsługa kasy fiskalnej,

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem,
  • Przyjazne usposobienie oraz postawa zorientowana na klienta,
  • Elastyczne podejście do godzin pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • Długofalowa perspektywa rozwoju i awansu zawodowego,
  • Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych,
  • Przyjazna atmosfera pracy,
  • Umowa na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia,
  • Wynagrodzenie na początek 2700 brutto,
  • Oferujemy opiekę medyczną oraz bony spożywcze,
Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.