Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0065

Obowiązki:

praca w godz. 7.00 - 15.00
13.00 - 21.00
sobota: 7.00 - 15.00
9.00 - 17.00
1.Zapoznanie się z zasadami obsługi urządzeń sklepowych.
2.Bezpośrednia obsługa klienta.
3.Dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży.
4.Eksponowanie towaru na półkach, regałach.
5.Weryfikacja dostawy towarów pod względem ilościowym i jakościowym przyjmowanego towaru dokumentem dostawy.
6.Wycena oraz metkowanie towaru przeznaczonego do sprzedaży.
7.Pobieranie od klienta należności za sprzedany towar pod nadzorem opiekuna, wystawianie faktur za sprzedany towar dla potrzeb klienta.
8.Zapoznanie się z instrukcją kasy fiskalnej.
9.Rejestrowanie sprzedaży, wydruk paragonu fiskalnego, sporządzanie raportu kasowego.
10.Przygotowywanie zapotrzebowania na brakujące towary.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • gimnazjalne

Pozostałe wymagania:

  • chęci do pracy

Miejsce pracy: Obrońców Pokoju 2/4, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, które spełniają wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej w celu otrzymania skierowania. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą: 601152207

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy