Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą z Tradycjami, prowadzoną przez ludzi z pasją i energią. Marka MADEJ WRÓBEL należy do grupy czołowych marek wędliniarskich w Polsce.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Jaworzno, Katowice, Mikołów, Czechowice – Dziedzice, Cieszyn, Radzionków, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Piekary Śląskie

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywna/y, uśmiechnięta/y, oraz dobrze czujesz się w handlu, zapraszamy serdecznie do zgłoszenia swojej Kandydatury.

Do Twoich głównych zadań będzie należeć:

  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Sprzedaż wyrobów mięsno-wędliniarskich
  • Dbałość o ekspozycję i promocję towaru

W zamian oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie, szkolenia, paczki oraz okazjonalne bony.

Prezentacja firmy

Madej Wróbel to firma rodzinna, założona przez dwie rodziny: Made... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Catering / Gastronomia, Praca Zakupy / Zaopatrzenie