Opis stanowiska pracy

TOSIA.pl to marka, która już od dziesięciu lat zajmuje się sprzedażą artykułów dziecięcych na terenie Polski. Współpracujemy z wieloma wiodącymi producentami wózków dziecięcych i fotelików samochodowych.
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w polskiej firmie, dołącz do nas!
Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:
Sprzedawca

Miejsce pracy: Warszawa Toruńska/ Ursynów

Jeśli marzysz o:
- pracy dla rozpoznawalnej marki w otoczeniu ciekawych i innowacyjnych produktów, wiodących producentów wózków i fotelików samochodowych;
- szkoleniach sprzedażowych i produktowych, wspomagających rozwój Twoich kompetencji;
- współpracy z profesjonalistami z branży dziecięcej;
- możliwości rozwoju umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta

… to jesteś dla nas idealną osobą!

Oferujemy:

przyjazne środowisko pracy;
pakiet szkoleń;
stabilne warunki zatrudnienia;
system premiowy.

Wymagania

- doświadczeniem w sprzedaży/obsłudze klienta lub posiadasz predyspozycje do pracy z klientem;
- doświadczeniem w pracy w magazynie;
- wysokimi zdolnościami komunikacyjnymi;
- entuzjazmem i inicjatywą w podejmowaniu działań;
- wysoką kulturą osobistą;
- doświadczeniem w pracy w sieciach handlowych (mile widziane)

Prezentacja firmy

Już od dziesięciu lat zajmujemy się sprzedażą artykułów dziecięcych. W W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 200PLN - 5 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta