Sprzedawca - zlecenie

Katowice, śląskie

Smyk S.A.

Opis stanowiska pracy

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za:

  • Profesjonalną obsługę - rozmowa z Klientem, prezentacja i polecanie produktów
  • Zadania związane z towarem - przyjmowanie dostaw i implementacja na sali sprzedaży

  • Obsługę kasy fiskalnej i wydawanie paczek sklepu internetowego

Co oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Zdobycie doświadczenia w handlu
  • Szkolenie przygotowawcze do pracy
  • Elastyczne godziny pracy ( możliwa praca nocna)

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Predyspozycji do pracy z Klientami
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

SMYK oferuje najszerszy wybór zabawek, artykułów szkolnych, książek, multimediów,... akcesoriów dla niemowląt oraz odzieży i obuwia dla dzieci od chwili urodzenia do 14 roku życia. SMYK jest jedyną w Polsce siecią sklepów, w której klient znajdzie dla dziecka "wszystko pod jednym dachem". To właśnie zrozumienie potrzeb dzieci i ich rodziców umożliwiło tak dynamiczny rozwój całej sieci. Wyłącznie w sieci SMYK dostępne są marki: SMIKI (zabawki) oraz COOL CLUB (odzież i obuwie)   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie