Sprzedawca w sklepie zoologicznym

Jobs Plus HR Sp. z o.o

31-228 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i mamy dla Ciebie propozycję zatrudnienia w bardzo wdzięcznej branży:) Aktualnie poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby do pracy w sklepie zoologicznym na terenie Krakowa.

Jeśli kochasz zwierzęta i chcesz, aby Twoja pasja stała się sposobem na życie zawodowe - aplikuj na stanowisko:

SPRZEDAWCA W SKLEPIE ZOOLOGICZNYM

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• obsługa klientów stacjonarnego sklepu zoologicznego

• fachowe doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu

• przyjmowanie zamówień i towaru

• dbanie o ekspozycję

Idealny kandydat:

• posiada wiedzę nt. hodowli, żywienia, tresury zwierząt

• z łatwością odnajduje się w kontaktach z klientem

• posiada doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta

• jest dyspozycyjny do pracy od pn do pt + dwie soboty w miesiącu

• prawo jazdy kat. B oraz znajomość j. angielskiego będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

• umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem

• dwuzmianowy system pracy (pn-pt 7.30-15.30, 13.30-20.00, sb 9.00-19.00)

• wynagrodzenie: podstawa + premia zależna od utargów

• odpowiednie przeszkolenie i wsparcie zespołu

• szybki proces rekrutacji: rozmowa z nami->spotkanie z klientem-> i możesz zaczynać! :)

Czujesz, że to oferta dla Ciebie? Prześlij swoje CV, a my zajmiemy się resztą!

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Weterynaria