Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/11/2018.

Sprzedawca w sklepie - wysokie zarobki!

Szczecin, Przecław, Police, zachodniopomorskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Jesteś zmotywowany/a do pracy i posiadasz książeczkę sanepidowską?
Świetnie!

Znasz się na obsłudze kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego?
Doskonale!

Posiadasz doświadczenie w branży spożywczej?
Idealnie!

Zasil szeregi naszego zespołu, dopasuj godziny pracy do życia prywatnego i ciesz się motywującym zarobkiem.

Zarób co miesiąc nawet nawet 3600 zł brutto!
Gwarantujemy podstawę oraz miesięczny system premiowy.

Wesprzyj nas swoją pomocą w obsłudze Klienta oraz w sprzedaży naszych produktów.

Potrzebujemy Cię już dziś!

Wyślij CV lub zadzwoń po numer 504-862-868 i porozmawiaj z Agatą - naszym Specjalistą ds. Rekrutacji i Selekcji Personelu

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Obsługa klienta , Praca Praca fizyczna , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management