Sprzedawca w samoobsługowym markecie budowlanym

Attic Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za stacjonarną obsługę sprzedaży w zakresie:

- zapewnienia profesjonalnej obsługi naszych klientów
- sprzedaż i fachowe doradztwo
- zapewnienie dostępności towarów i porządek w przydzielonej strefie sprzedaży
- obsługa kasowa klientów (gotówkowa i bezgotówkowa)

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- znajomość materiałów budowlanych
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- bardzo dobra obsługa komputera
- doświadczenie w obsłudze kasy
- dodatkowym atutem będzie: znajomość programu CDN XL, uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Pracownikom oferujemy:

- dobre warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej firmie, z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku
- narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
- przyjazną atmosferę pracy w świetnym zespole
- motywacyjny system wynagrodzeń
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- pakiet socjalny w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych krakowskich firm handlowych w branży mater... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie