Opis stanowiska pracy

Grupa Dilectro jest dystrybutorem elektroniki użytkowej a także dostawcą usług szkoleniowych i wspierających - szczególnie w obszarze b2b oraz instytucjonalnym. Dilectro specjalizuje się w sprzedaży bezzałogowych statków powietrznych (tzw. dronów) oraz produktów i akcesoriów foto/video. Podstawą szybkiego rozwoju marki jest silny i doświadczony zespół, który chcemy powiększyć o kolejną osobę.

Stanowisko pracy, którego utworzenie związane jest z dynamicznym rozwojem firmy i potrzebą najwyższych standardów działania.

Stanowisko:Sprzedawca w Salonie

Miejsce pracy: Warszawa - Centrum

Opis stanowiska:

• Sprzedaż i doradztwo

• Obsługa sklepu internetowego

• Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

• Uczestnictwo w szkoleniach

• Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Oczekujemy:

• Umiejętności nawiązywania kontaktu z klientem

• Zaangażowania i silnej orientacji na cel

• Zainteresowania nowoczesnymi technologiami

• Komunikatywnej znajomość języka angielskiego

• Umiejętności pracy w zespole

• Chęci rozwoju

• Dyspozycyjność w godzinach pracy salonu (praca w pełnym wymiarze czasu pracy)

• Doświadczenie w sprzedaży B2B bedzie atutem

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej firmie

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Realny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży

• Możliwość rozwoju

• Dostęp do najnowszych technologii

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Preferujemy oferty z referencjami.

Prezentacja firmy

Współpracujemy z największymi firmami produkcyjnymi oraz jesteśmy oficj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie