Sprzedawca w salonie sprzedaży oświetlenia w Tychach

Galeria Świateł EL-BIS

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Galeria Świateł EL-BIS poszukuje kandydata do pracy na stanowisko sprzedawcy w salonie sprzedaży oświetlenia w Tychach

Do obowiązków pracownika będzie należało:

• Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
• Obsługa klienta,
• Obsługa programu sprzedażowego,
• Obsługa sprzedaży internetowej,
• Przyjmowanie zamówień i obsługa klientów internetowych,
• Dbanie o ekspozycję salonu,
• Przyjmowanie i wykładanie towaru,

Praca stacjonarna w Galerii Świateł EL-BIS w Tychach.
Czas pracy: Od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00-18.00
Soboty w godzinach: 10:00-14:00

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin.
• Możliwość poszerzania swoich kompetencji i szkoleń.

Prezentacja firmy

Salony Sprzedaży Oświetlenia dekoracyjnego w Tychach i Raciborzu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta