Sprzedawca w piekarni - praca w centrum handlowym

DPKL

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy zespołem osób, które pracują z pasją. Zadania wykonujemy rzetelnie i dbamy o jakość naszej pracy. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, cały czas pogłębiamy swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie doboru pracowników.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji nr 8709) dla swojego Klienta - sieci piekarni z wieloletnią tradycją - poszukuje kandydatów/ek na stanowisko Sprzedawcy.

Miejsce pracy: Warszawa - do wyboru 3 lokalizacje:

Praga Południe - CH Promenada

Ochota - CH Reduta

Targówek - Galeria Atrium Targówek

Czas pracy: pełny wymiar, grafik do uzgodnienia (w godzinach pracy wybranego centrum handlowego)

Opis stanowiska:

sprzedaż pieczywa i ciast, odpiek

przygotowywanie małej gastronomii,

obsługa klienta wg standardów firmy

Wymagania:

badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

komunikatywność i miła aparycja

mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

umowę zlecenie na okres próbny

stawka 18,30 zł /h na start, następnie 22 zł brutto (po zaliczeniu testu kompetencji)

następnie umowa o pracę (wynagrodzenie 3000 zł netto/etat)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

lub:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zarówno na potrzeby prowadzonej obecnie rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

Informujemy, że:

administratorem Pana/i danych osobowych zawartych w przekazanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych będzie Katarzyna Łasiewicka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą DPKL Katarzyna Łasiewicka z siedzibą w Warszawie przy ul. Rembielińskiej 20/230, 03-352 Warszawa;

Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych na podstawie wyrażonej przez Pana/ią zgody (art. 6 ust. 1 pkt a) RODO);

odbiorcą Pana/i danych osobowych będzie nasz Klient

posiada Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;

posiada Pan/i prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: biuro(małpka)dpkl.pl lub pocztą tradycyjną na adres ul. Rembielińskiej 20/230, 03-352 Warszawa;

ma Pan/i prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/i, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/i dotyczących narusza przepisy prawa;

podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji;

Pańskie dane zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji, chyba że wyrazi Pan/i zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora także w celu przyszłych rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu przyszłych rekrutacji Pańskie dane zostaną usunięte po upływie 3 lat od ich otrzymania;

W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu przyszłych rekrutacji odbiorcami Pana/i danych będą podmioty, które zlecą Administratorowi Danych przeprowadzenie rekrutacji w celu poszukiwania dla nich pracownika lub współpracownika o kwalifikacjach, które Pan/i potencjalnie posiada.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.