Sprzedawca w dziale ceramika

Merkury Market Sp.z.o.o. Sp. k.

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Merkury Market, istniejąca na rynku od ponad 25 lat, lider w handlu i dystrybucji artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych na terenie Polski, Słowacji i Czech w związku z dynamicznym rozwojem ogłasza nabór na stanowisko:

SPRZEDAWCA- DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: Rybnik ul. Obwiednia Północna 15
Region: Śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Fachową pomoc w doborze asortymentu
Profesjonalną obsługę klienta.
Dbałość o ekspozycję
Realizację powierzonych zadań
Współprace z innymi działami

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
Wykształcenia min. zawodowego
Doświadczenia w handlu i obsłudze klienta - mile widziane
Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
Umiejętności badania potrzeb i oczekiwań klienta
Znajomości branży budowlanej

Idealnemu Kandydatowi oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie w formie podstawy + premii
Umowę o pracę
Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie przełożonego w realizacji celów
Możliwość rozwoju i awansu w firmie o międzynarodowym zasięgu

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie