Sprzedawca w branży BHP

BIZNESTRI

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

PHU Stanisław Nowobilski, kluczowy dystrybutor największego producenta odzieży i obuwia do pracy w Polsce - firmy Kegel-Błażusiak, prowadzący sieć 3 sklepów fabrycznych na terenie Warszawy i okolic, z szeroką ofertą artykułów BHP, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

SPRZEDAWCA/Specjalista ds. Obsługi Klienta

w branży BHP

Miejsce pracy: Warszawa/sklep przy ul. Kleszczowej 27

Zadania na stanowisku:

- bieżąca obsługa klientów detalicznych w sklepie stacjonarnym (kluczowe!)

- drobne prace magazynowe, w tym przyjęcia towarów oraz konfekcjonowanie zamówień dla klientów (kluczowe!)

- przygotowywanie kompleksowych ofert dla klientów instytucjonalnych i hurtowych

- koordynacja współpracy z dostawcami

- stała współpraca z dwoma pozostałymi sklepami i handlowcami firmy

Wymagania od kandydata:

- wykształcenie minimum średnie

- zdolności komunikacyjne

- zaangażowanie w obsługę klienta

- umiejętność pracy kompleksowej i samodzielnej w złożonym środowisku

- sprawna obsługa komputera (pakiet MS Office)

- znajomość programów magazynowo-księgowych (typu WF-Mag), mile widziana

- otwartość na współpracę w zespole i chęć uczenia się

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie działającej na terenie Warszawy i okolic od 25 lat

- zatrudnienie na umowę o pracę

- wynagrodzenie zasadnicze plus indywidualny system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem do dnia 22 września 2017 r.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Prezentacja firmy

BIZNESTRI to usługi w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta