Sprzedawca Usług z Sektora Motoryzacyjnego

Joymile S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Joymile to firma wprowadzająca na rynek nowy standard sprzedaży samochodów używanych. Mówiąc wprost - chcemy zrewolucjonizować ten rynek i dlatego poszukujemy najlepszych telefonicznych sprzedawców usług dla sektora motoryzacyjnego.

Jeśli czujesz, że:
Masz miły, budzący sympatię i zaufanie głos
Lubisz rozmawiać z ludźmi i masz w sobie pozytywną energię
Motywuje Cię sukces
Znasz się choć trochę na samochodach i lubisz o nich rozmawiać
Nie boisz się rozmów przez telefon z klientami

Nie oczekujemy żadnego szczególnego doświadczenia, ale jeśli wiesz, że nie spełniasz choć jednego z powyższych warunków, to nie jest praca dla Ciebie.

Jeśli doczytałeś / aś do tego miejsca i nadal jesteś zainteresowany /a , zadzwoń teraz na numer 577-674-478. Krótka rozmowa telefoniczna to pierwszy etap rekrutacji.

Oferujemy:
-Atrakcyjne warunki wynagrodzenia - stała pensja plus prowizja za realizację planów sprzedażowych.
-Pracę WYŁĄCZNIE z klientami, którzy sami podali nam swój numer i czekają na Twój telefon. Absolutnie żadnego dzwonienia do ludzi, którzy potraktują Cię jak intruza. To nie jest sprzedaż cudownych garnków przez telefon.
-Pracę w biurze w centrum Krakowa, trzy kroki od Starego Miasta.
-Pracę w uczciwej, ambitnej firmie, założonej przez ludzi, którzy wiedzą, jak osiągnąć sukces.
-Dużo wartościowej nauki i rozwoju zawodowego w dziedzinie sprzedaży.

Wymagania

Prezentacja firmy

Joymile to wygodny, bezpieczny i nowoczesny sposób zakupu auta. K... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż - Account Management