Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach
Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach

poszukuje:

Sprzedawca usług edukacyjnych

Miejsce pracy: Tychy, Bielsko, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Katowice

Opis stanowiska:

  • sprzedaż usług edukacyjnych: studiów podyplomowych, szkoleń, warsztatów na podległym terenie.
  • prezentacja oferty Instytutu Studiów Podyplomowych w Tychach
  • rozpoznanie potrzeb edukacyjnych klientów
  • prowadzenie rozmów i negocjacji z klientami
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami (szkoły, placówki oświatowe,instytucje państwowe, firmy, klienci indywidualni)
  • obsługa administracyjno-biurowa podległego terenu.

Wymagania:

  • doświadczenie min. 2 lata w sprzedaży usług edukacyjnych
  • wykształcenie wyższe
  • zorientowanie na realizację celu sprzedażowego
  • doskonała umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • odwaga, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną (zapewniamy stałe wynagrodzenie oraz motywujący system prowizyjny)
  • możliwość nawiązania współpracy dla osób posiadających własną działalność gospodarczą (zapewniamy stałe wynagrodzenie oraz motywujący system prowizyjny)
  • możliwość współpracy w niepełnym wymiarze godzin
  • stałe podnoszenie umiejętności zawodowych
  • ciekawą pracę w prestiżowej placówce oświatowej
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.