SPRZEDAWCA TELEFONICZNY ZE ŚWIETNYM JĘZYKIEM POLSKIM (PRAGA)

LMC

Praga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Czy chciałbyś mieć luźniejsze poniedziałkowe poranki? Spędzać czas w przyjaznej atmosferze, która sprawia, że „praca“ zamienia się w miejsce sprawiające Ci przyjemność, gdzie nie wycisną z Ciebie ostatnich soków, no bo ile jest wart człowiek bez energii? Jeśli dodasz do tego działające produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz itp.) i dzięki nim możliwość pomocy ludziom w zdobyciu pracy, a także więcej radości z życia, to Twoje serce z pewnością uraduje się, gdy usłyszysz, że jesteś właściwym kandydatem na członka naszego zespołu.

Zapomnij o tysiącach godzin spędzonych na dzwonieniu pod numery z książki telefonicznej według bezsensownych call skryptów i wypróbuj, jak działa to u nas. Nasz biznes świetnie się rozwija, a Ty możesz w tym uczestniczyć:)

Co dokładnie będzie Twoim zadaniem?

• Za pośrednictwem telefonu, jak też spotkań wirtualnych, będziesz się zwracał do potencjalnych polskich firm - klientów i zapoznawał ich z ofertą naszych usług.
• Otrzymasz od nas kontakty, odpowiednie wsparcie, a przede wszystkim sporą dawkę dobrego nastroju.
• Będziesz oferował usługę, która pomoże rozwiązać problemy firm i wydobędzie je z opresji. Prawda, że brzmi to lepiej niż sprzedawanie niepotrzebnych garnków?

Umowa o pracę jest zawierana na czas określony wynoszący 1 rok.

Dlaczego warto?

• Będziesz pracownikiem lidera na czeskim rynku, który świetnie prosperuje.
• Sukces usług świadczonych przez firmę LMC wśród polskich klientów w dużym stopniu będzie zależeć od Ciebie, więc będziesz miał okazję do pokazania co w Tobie drzemie.
• Jeśli wpadniesz na coś nowego, nie wahaj się nam o tym powiedzieć. Zakładamy, że weźmiesz udział również w przygotowaniu strategii sprzedaży/marketingu.

A co sprawi, że poczujesz się u nas szczęśliwy/a?

• Okazja do delektowania się uczuciem, gdy sprawy mają się dobrze.
• Przyjazny zespół, który potrafi docenić Twoją pracę i świętować sukcesy:)
• Tydzień urlopu dodatkowo i ponadto 5 kolejnych wolnych dni na cokolwiek oraz wolny dzień urodzin.
• Firmowa herbaciarnia z luksusowymi herbatami z całego świata. A może wolisz kawę fair-trade?
• Wzmocnisz swojego ducha kultury i sportu dzięki sporemu kredytowi w Kafeterii.
• Możliwość wyjazdu zimą, a także latem, do naszego apartamentu w Alpach.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Naturalnie telefon, laptop, bony żywnościowe...
• Nowo zrekonstruowane pomieszczenia w celu zapewnienia Ci większego komfortu.

Wymagania

Tak, potrzebujemy właśnie Ciebie, ponieważ

• Mówisz płynnie po polsku a jednocześnie po angielsku lub czesku.
• Do komunikowania się z ludźmi nie potrzebujesz żadnego podręcznika. Potrafisz wsłuchać się w to, co mówi klient, a także używać właściwych argumentów.
• Masz bystry i otwarty umysł, odpowiedzialne podejście, wyczucie biznesu i energię, by zmieniać rzeczy na lepsze.
• Jesteś odważny masz zdrowe poczucie własnej wartości, nie zadrżysz nawet w trakcie rozmów wideo z klientem.
• Wyznajesz zasadę strategii wygrany-wygrany. Klient musi być przekonany, że naprawdę przynosisz mu korzyści.
• Masz co najmniej roczne doświadczenie w aktywnej sprzedaży telefonicznej.
• Znasz się na nowoczesnych technologiach.
• Twoje zalety, to staranność, cierpliwość i nieustanny dobry humor:)

Uwaga: Zamiast CV możesz nam przysłać sam odsyłacz do swojego profilu na Linkedln.

Prezentacja firmy

Już od 21 lat. Wówczas byliśmy pierwszą firmą w czeskim Interneci... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 500PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing