Sprzedawca Systemów Informatycznych ERP

Human & Hunter Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Numer referencyjny: SERP/RR/W

NASZ KLIENT

Twoim potencjalnym pracodawcą jest skandynawski projektant oraz dostawca systemów ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych, logistycznych i finansowych, posiadający w  swoim portfolio ponad 3 000 zakładów obsługiwanych m.in. na terenie Polski, Chin, Malezji, Brazylii i Finlandii.

OPIS STANOWISKA

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Rozwijanie kontaktów handlowych;
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
  • Analiza potrzeb, przygotowywanie ofert, negocjacje handlowe, doradztwo;
  • Prowadzenie prezentacji handlowych;
  • Kreowanie i promowanie wizerunku firmy m.in. poprzez udział w konferencjach branżowych.

OFERUJEMY

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem zasadniczym oraz systemem comiesięcznych prowizji;
  • Otwartość na inne formy współpracy (kontrakt/ B2B);
  • Udział w rozwojowych projektach oraz dużą dozę samodzielności;
  • Kompleksowe, profesjonalne szkolenie wdrożeniowe w centrali firmy w Szwecji;
  • Możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy;
  • Do dyspozycji biuro we Wrocławiu oraz niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość ciekawych, zagranicznych podróży służbowych;
  • Niekorporacyjne, indywidualne podejście do pracowników, skandynawskie standardy;
  • Realną możliwość awansu w strukturach firmy.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA

  • Około 2 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku pracy w firmie oferującej rozwiązania informatyczne;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne, np. inżynieria produkcji, logistyka lub kierunki ekonomiczne, np. marketing, zarządzanie);
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w codziennej pracy (min.  B2);
  • Skuteczność w kontaktach z klientami;
  • Dynamizm i wysoka komunikatywność;
  • Silna motywacja oraz zdecydowanie w dążeniu do celu;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV w j. polskim oraz angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.