Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów
  • dbanie o świeżość i jakość naszych produktów

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6.00-14.00; 13.15-21.15)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, możliwość ubezpieczenia grupowego dla pracowników i członków ich rodzin, uczestnictwo w programie kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • atmosferę wzajemnego szacunku

AKTUALNIE POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ PRACOWNIKÓW NA NASTĘPUJĄCE LOKALIZACJE:

Dzielnica Śródmieście

  • pl. Grunwaldzki 22
  • ul. Sławka 11

Psie Pole

  • ul. Kasprowicza 1C
  • ul. Kraszewskiego 21
  • ul. Osobowicka 133

Stare Miasto

  • Hala Targowa ul. Piaskowa 17

Grabiszynek

  • ul. Jemiołowa 42A

Prezentacja firmy

Tradycja i Jakość Sp. z o. o. została utworzona w dniu 01.09.2015... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta