Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/05/2018.

Sprzedawca - sklep z kosmetykami

Warszawa, mazowieckie

FallWork Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta

- doradztwo w zakresie doboru kosmetyków (głównie perfum)

- dbanie o należytą ekspozycję towarów

Lokalizacja miejsca zatrudnienia: Warszawa Ochota/Włochy

Wymagania

Wymagania:

- entuzjazm i kreatywność w działaniu

- odpowiedzialność, aktywność i pogodne usposobienie

- wysoka kultura osobista i zaangażowanie

- co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

- zatrudnienie od zaraz!

- atrakcyjne miejsce pracy!

- szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia

- umowę zlecenie ze stawką godzinową

- zatrudnienie w godzinach 9.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku

- pracę umożliwiającą doskonalenie umiejętności językowych

* Oferta pracy tymczasowej

Prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny: 883-993-302

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna