SPRZEDAWCA SIECI WŁASNEJ

Totalizator Sportowy

Wrocław, dolnośląskie

Poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. do Oddziału Wrocław poszukuje osób na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Realizacja planu sprzedaży,
  • Przyjmowanie od grających zakładów gier liczbowych, loterii pieniężnych oraz innych usług zgodnie z przyjętymi standardami obsługi klienta,
  • Wypłaty wygranych,
  • Informowanie i wspieranie klientów w zakresie produktów oraz procedur obowiązujących w Spółce,
  • Udział w projektach związanych z testowaniem nowych produktów i usług realizowanych przez Spółkę w punkcie sprzedaży,
  • Dbałość o wysoki poziom estetyczny punktu sprzedaży, dostępność materiałów informacyjno-reklamowych Spółki,
  • Rozliczanie utargu zgodnie z przepisami wewnętrznymi Spółki.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży, mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów LOTTO,
  • Doświadczenie w pracy zgodnie ze standardami sprzedaży,
  • Nastawienie na osiąganie rezultatów zgodnie z wytyczonymi celami,
  • Pracowitość, rzetelność, odpowiedzialność i terminowość,
  • Umiejętność współpracy z ludźmi.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość osobistego rozwoju i stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Dobre wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.