Inter Cars S.A.

Sprzedawca - Rynek Pojazdów Ciężarowych

Od: Inter Cars S.A.
Miejsce pracy: ​Wrocław, Świdnica, Wałbrzych, Rawicz, Jelenia Góra, Bolesławiec, Długołęka, Legnica

Inter Cars S.A. do oddziałów we Wrocławiu, Świdnicy, Wałbrzychu, Rawiczu, Jeleniej Górze, Bolesławcu, Długołęce, Legnicy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

​​Miejsce pracy:

  • ​Wrocław, Świdnica, Wałbrzych, Rawicz, Jelenia Góra, Bolesławiec, Długołęka, Legnica

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej
  • Zgłaszanie wniosków dotyczących uzupełnienia oferty

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości budowy pojazdów mechanicznych
  • Wykształcenia średniego /mile widziane techniczne
  • Dobrej znajomości lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Komunikatywności

Kandydatom oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji​
Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.