Opis stanowiska pracy

W ramach rozwoju Grupy Filialnej Wrocław poszukujemy osób na stanowiska:

Sprzedawca - Rynek Pojazdów Ciężarowych

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie rozwoju umiejętności specjalistycznych
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

Twoje przyszłe zadania:

  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych
  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach

Bądź na tak, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znasz lokalny rynek motoryzacyjny
  • Znasz budowę pojazdów ciężarowych lub osobowych
  • Masz optymistyczne podejście do świata i ludzi
  • Poruszanie się po środowisku MS Office nie sprawia Ci trudności

Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV+LIST MOTYWACYJNY).

Proszę o dopisane wybranej lokalizacji w treści wiadomości.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Motors Dolny Śląsk, Bażancia 25, 51-417 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."

Administratorem danych osobowych jest Inter Motors Dolny Śląsk, Bażancia 25, 51-417 Wrocław,

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Prezentacja firmy

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta