Sprzedawca - protetyk słuchu

Gi Group Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

• Aktywna sprzedaż rozwiązań i produktów firmy
• Udział w tworzeniu kampanii marketingowych
• Zadbanie o długofalowe relacje z Klientami
• Dobieranie sprzętu dopasowanego do potrzeb Klientów
• Przeprowadzanie kompleksowych badań słuchu

Wymagania:

• Doświadczenia w obszarze sprzedaży
• Znajomości technik sprzedażowych
• Komunikatywności, kreatywności i dużej chęci do działania
• Chęci rozwoju w obszarze przeprowadzania badań słuchu

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę dla lidera z branży aparatów słuchowych
• Premię uzależnioną od wyników sprzedażowych
• Kartę Multisport
• Bony podarunkowe
• Pakiet relokacyjny
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.