Sprzedawca/ obsługa klienta w salonie łazienek Cermax Leszno

Cermax Leszno Sp. j.

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy sprzedawcę do obsługi klienta w salonie płytek i łazienek Cermax Leszno. Nasz salon zajmuje się sprzedażą płytek i wyposażenia łazienek. Działamy prężnie na okolicznym rynku i rozwijamy się, co wiąże się z możliwością poszerzenia naszej kadry o kolejną osobę.
Oferujemy miłą atmosferę, możliwość samorozwoju, szkolenia produktowe i inne.
Szukamy dojrzałego, świadomego pracownika, z umiejętnościami niezbędnymi w handlu, który chce się razem z nami rozwijać i mieć naprawdę stałą, dobrą pracę. Taką właśnie proponujemy!!!

Praca na pełen etat, umowa o pracę na czas nieokreślony.

Do obowiązków sprzedawcy będzie należeć przede wszystkim fakturowanie, wprowadzanie dokumentów zakupowych, obsługa zamówień a także drobne prace biurowe. Sprzedawca będzie również obsługiwał klientów na salonie, w tym celu przeprowadzimy stosowne szkolenia produktowe.

Wymagania

Wymagane jest doświadczenie w handlu (niekoniecznie w naszej branży), umiejętność sprawnego korzystania z komputera i dyspozycyjność. Ważna też jest nieskazitelna kultura osobista, miła aparycja, kreatywność, otwarcie na ludzi oraz uczciwość.

Dodatkowymi atutami będą prawo jazdy kat.B, znajomość Social Mediów pod kątem marketingowym.

Prezentacja firmy

Firma Cermax Leszno to salon łazienek i płytek ceramicznych. Firma istni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Architektura, Praca Inne