Sprzedawca na wyspie Prezentmarzeń w Galerii Forum Koszalin

Emotivo sp. z o.o.

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma "eMotivo" z siedzibą w Puławach, właściciel serwisu internetowego Prezentmarzeń.
Propagujemy nietuzinkowy sposób obdarowywania oraz szeroko pojętą ciekawość świata. Jako fani emocji i przeżyć w każdym wydaniu jesteśmy przekonani o tym, że pokonywanie barier oraz poszukiwanie nieznanych smaków życia czyni ludzi pełniejszymi i szczęśliwszym
Prezenty w formie przeżyć to ciągle rosnący trend, który skutecznie zastępuje standardowe gadżety. Ciągle rozwijamy sieć punktów stacjonarnych na terenie całej Polski. Staramy, się aby nasze stoiska znalazły się w całym kraju .

Czas pracy - około 70-100 godzin miesięcznie. Praca zarówno na tygodniu jak i w weekendy - możliwość pogodzenia pracy ze studiami.

Jeżeli:

- masz wysoko rozwiniętą kulturę osobistą
- lubisz pracę z ludźmi
- jesteś ambitny i lubisz się rozwijać często wychodzisz z inicjatywą własną lub ją przejmujesz od innych
- lubisz prace pełną wyzwań
- interesujesz się sportami ekstremalnymi, aktywnym wypoczynkiem, turystyką
- dobrze znasz obsługę komputera i środowisko internetowe
- potrafisz obsługiwać urządzenia biurowe
- masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta ( warunek nie jest konieczny)
- jesteś komunikatywny, dyspozycyjny, odpowiedzialny, samodzielny i uczciwy

Oferujemy:

- nietuzinkowy produkt do sprzedaży – doradzasz innym jak zrealizować swoje marzenia
- gwarantujemy szeroką wiedzę ze sportów ekstremalnych i nie tylko
- stabilne warunki zatrudnienia
- pracujemy w godzinach otwarcia galerii
- elastyczny harmonogram pracy ustalany wspólnie ze współpracownikami
- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w rozwijającej się firmie
- masz realny wpływ na rozwój firmy, nagradzamy Twoje pomysły
- programy rozwojowe i podnoszące kwalifikacje
- niezbędne narzędzia pracy
- dwuetapowe szkolenie teoretyczne ( ok 5 h) i praktyczne trwające miesiąc bądź krótsze dopasowane do Twoich potrzeb
- konkursy dla pracowników
- możliwość korzystania z oferty

Mocno rozbudowany system płacowy uzależniony przede wszystkim od zaangażowania przekładającego się na realizację planu sprzedażowego realnego do wykonania. Stawka podstawowa na godzinę od 14,70 -17,70 pln brutto, rozbudowany system premiowy uzależniony od wykonania targetu nałożonego na każdego pracownika. Target wykonany ponad 100% upoważnia do premii % od obrotu.

Czekamy na Ciebie!
Poszukujemy pracowników do długiej współpracy!

Prezentacja firmy

Firma "eMotivo" z siedzibą w Puławach, właściciel serwisu internetowego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
14,7PLN - 17,7PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie