Sprzedawca na stoisku z warzywami - 3000 złotych brutto

Gdańsk, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Zielony Rynek, Gdańsk Przymorze

Do Twoich zadań będzie należało:

  • obsługa klienta,
  • praca na pełen etat,
  • czuwanie nad świeżością i właściwą ekspozycją warzyw,
  • utrzymywanie porządku i czystości,
  • obsługa kasy fiskalnej.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną za pośrednictwem Adecco,
  • wynagrodzenie 3000 złotych brutto,
  • możliwość uzyskania premii kwartalnej,
  • pracę od poniedziałku do niedzieli na pełen etat (ustalany grafik),
  • szkolenia.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy na pełen etat od poniedziałku do niedzieli,
  • miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia do klienta,
  • sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków,
  • książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych.

Czekamy na Twoje CV!

Numer referencyjny: GOL/06/2019/GDA

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie