SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW

AMIC POLSKA Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Firma paliwowa AMIC Polska zarządzająca na terenie Polski siecią 115 nowoczesnych stacji paliw AMIC ENERGY poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Region: Warszawa

Zadania:

  • Sprawna i fachowa obsługa klientów stacji paliw
  • Aktywna sprzedaż towarów
  • Dbałość o mienie i sprzęt stacji.

Oczekiwania:

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Oferujemy czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb,
  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę albo umowa zlecenie) : możliwość pogodzenia pracy z nauką lub dodatkowymi obowiązkami
  • pracę w zgranym zespole,
  • wynagrodzenie + gwarantowana premia.
Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".