Sprzedawca na stacji paliw

Work Service S.A.

Myszków, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Myszków

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW

Miejsce pracy: KOZIEGŁOWY

Co oferujemy?

· zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,

· umowę o prace na pełen etat,

· atrakcyjne wynagrodzenie + premia,

· stabilne zatrudnienie,

· pracę w systemie 12 godzinnym według grafiku (2 zmiany: 7-19, 19-7).

Zakres obowiązków:

· sprzedaż paliw i towarów,

· przyjęcie towarów i wprowadzenie ich do system,

· utrzymanie czystości pomieszczeń stacji paliw.

Czego oczekujemy?

· wykształcenia min. średniego,

· książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,

· dodatkowy atutem będzie znajomość języka obcego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.