Sprzedawca - Magazynier

Work Service S.A.

Katowice, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Doradztwo, sprzedaż płytek ceramicznych i prawidłowa obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy;
  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów;
  • Monitorowanie rynku lokalnego i obserwację zmieniających się trendów;
  • Budowanie zaufania klientów do marki;
  • Odpowiedzialność na prawidłowe realizowanie zamówień;
  • Odpowiedzialność za przyjmowanie dostaw towaru;
  • Obsługa wózka widłowego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz atrakcyjny system prowizyjny, uzależniony od wyników,
  • Dużą samodzielność stanowiska pracy,
  • Pakiet świadczeń socjalnych: ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie,
  • Specjalistyczne szkolenia,
  • Ciekawą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, inwestującej w rozwój swojej załogi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy lub zainteresowania branżą budowlaną ze szczególnym uwzględnieniem płytek ceramicznych-dodatkowy atut;
  • Otwartość i komunikatywność;
  • Znajomość technik sprzedaży;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.