ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sprzedawca-Magazynier

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Milanówek, Mszczonów

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Stabilna współpraca
  • Elastyczny grafik
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa i premia uzależniona od wyników i Twojego zaangażowania

Wymagania:

  • Motywacja i chęć do pracy - nie masz doświadczenia? Nie martw się wszystkiego Cię nauczymy - wystarczą chęci do nauki!
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, przyjazne nastawienie do ludzi
  • Pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność: praca między 8.00-18.00 (poniedziałek-piątek + wybrane soboty do godz. 14.00)

Zadania:

  • Sprzedaż produktów w sklepie stacjonarnym
  • Doradztwo produktowe
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta
  • Przyjęcie towaru i rozkładanie go na docelowe miejsca w sklepie
  • Dbanie o czystość oraz estetykę sklepu oraz porządek w magazynie

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści SPRZEDAWCA pod numer 668 527 397 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy