LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - Kasjer

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 0015665
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Sprzedawcy w sklepie z zabawkami na terenie Bielan Wrocławskich.

Do obowiązków pracownika należy:
• zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta zgodnie ze standardami firmy,
• przedstawianie aktualnej oferty i promocji,
• dbanie o ekspozycję i porządek w sklepie,
• prace inwentaryzacyjne.

Oczekiwania:

• praca w godzinach otwarcia sklepu od poniedziałku do piatku + 2 weekendy w miesiącu (elastyczny grafik),
• umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
• wysoko rozwinięte umiejęności interpersonalne,
• zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferta:

• wynagrodzenie podstawowe 15 zł brutto/h + możliwe premie,
• współpraca w ramach umowy zlecenia,
• możliwość zdobycia interesującego doświadczenia w międzynarodowej firmie specjalizującej się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży,
• miejsce pracy - Bielany Wrocławskie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.