Agencja Zatrudnienia KS Service

Sprzedawca-Kasjer

Miejsce pracy: Police, Szczecin

OBOWIĄZKI

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie bezpośrednia obsługa Klienta, zgodnie ze standardami firmy, kontrola jakości i ekspozycja towaru.

WYMAGANIA

• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Umiejętność pracy w zespole
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia podczas okresu próbnego
• Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 14 złotych brutto
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 lub 10:00-18:00
• Szkolenie przed objęciem stanowiska
• Możliwość podjęcia stałej współpracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.