Sprzedawca - Kasjer - Piastów , mazowieckie
od Dekra Praca Sp. z o.o.
Dekra Praca Sp. z o.o.
DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - Kasjer

Miejsce pracy: Piastów

Zadania:

• Sprzedaż asortymentu sklepu (wędliny, mięso)

• Obsługa kasy fiskalnej, terminalu płatniczego, sporządzanie raportów kasowych

• Wykładanie, zabezpieczanie i oznaczanie towaru zgodnie z przyjętymi wytycznymi

• Obsługa krajalnicy do wędlin, pakowarki próżniowej, wilka do mielenia mięsa

• Dbanie o porządek w miejscu pracy

• Przyjmowanie towaru, wydawanie zwrotów, udział w inwentaryzacjach

Wymagania:

• Wykształcenie średnie/zawodowe

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (sklep o profilu mięso/wędliny)

• Książeczka SANEPID lub gotowość do wyrobienia książeczki

• Doświadczenie w obsłudze Klienta, dobry kontakt z Klientem

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie

• deputat pracowniczy na mięsa i wędliny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.