Jeronimo Martins Polska S.A.

sprzedawca - kasjer

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki – największej sieci detalicznej w Polsce. Każdego dnia blisko 4 mln klientów odwiedza ponad 2800 naszych sklepów, zlokalizowanych w ponad 1000 miejscowości w całej Polsce. W Biedronce stawiamy na najwyższą jakość i świeżość produktów, jednocześnie codziennie dbając o ich niskie ceny. Jesteśmy największym prywatnym pracodawcą w Polsce zatrudniającym ponad 65 tys. pracowników. Oferujemy ciekawe możliwości rozwoju dla osób lubiących dynamiczne oraz pełne wyzwań i szybko zmieniające się środowisko. Nasz pakiet wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych jest jednym z najlepszych w branży handlowej.
Jeśli lubisz pracować z ludźmi
Masz doświadczenie w zarządzaniu
Jesteś dobrze zorganizowany i lubisz branżę spożywczą
Dołącz do nas!

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

Wymagania:

•gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),
•gotowość do pracy fizycznej,
•rzetelność i uczciwość,
•łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
•doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
•mile widziana książeczka do celów sanitarno

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się
po prawej stronie ogłoszenia.