Sprzedawca Instalacji Fotowoltaicznych

ARPAQ

61-005 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Partnerem wiodącej firmy z sektoar OZE . Zajmujemy się obsługą rynku biznesowego i indywidulanego na terenie wielkopolski za pomocą Mobilnych Doradców.
Za ich pośrednictwem docieramy bezpośrednio do Klientów, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje pełne wsparcie w procesie sprzedaży, finansowania i instalacji systemów fotowoltaicznych.

Proponujemy:
• wysokie zarobki,
• wynagrodzenie wypłacane w cyklach tygodniowych ,
• elastyczne godziny pracy – TYLKO pn-pt 9.00 – 20.00
• szkolenia,
• biuro w Poznaniu
spotykaj się z klientami w dogodnym czasie

Szukamy osoby, która:
• ma zapał do pracy,
• jest komunikatywna,
• jest dyspozycyjna,
• angażuje się w wykonywane obowiązki i wychodzi z inicjatywą,

Wymagania

Do Twoich obowiązków będzie należało:
• spotkania u klienta,
• umawianie spotkań
• udział w szkoleniach i spotkaniach organizacyjnych, które pomogą Ci od początku osiągać świetne wyniki sprzedażowe.

Prezentacja firmy

Arpaq – Twój mobilny doradca <br/>Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi