Sprzedawca / Handlowiec

EBC Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko sprzedawcy-handlowca wymaga w naszym wypadku: podstawowej znajomości branży, biegłej obsługi komputera, wykształcenie min średnie, prawo jazdy kat. B, operatywności, pracowitości, miłej aparycji połączonej z pogodnym i bezkonfliktowym charakterem. Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz programu handlowego Comarch Optima. Praca w 90% w siedzibie firmy.

Zapraszamy do przesłania CV wraz ze zdjęciem oraz poziomem oczekiwań finansowych podczas okresu próbnego oraz po dwu latach pracy.

Prezentacja firmy

Grupa EBC Brakes której prezesem do chwili obecnej jest Andy Free... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie