Sprzedawca - Handlowiec w Dziale Części Zamiennych

Prestige Auto Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku rozwojem firmy, w chwili obecnej, poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów w zakresie sprzedaży części zamiennych,
  • przyjmowanie zamówień na części zamienne,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • przestrzeganie procedur magazynowych - przyjmowanie, ewidencja i wydawanie towarów,
  • współpraca z działem serwisu i sprzedaży w zakresie zamówień i sprzedaży części zamiennych i akcesoriów,

Wymagania:

  • Zaangażowanie w realizację celów
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Mile widziane doświadczenie w branży (2-3 letnie)
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie