Opis stanowiska pracy

Firma VitaFarm prowadząca działalność handlową pod szyldem Vitamin - Shop - sprzedaż suplementów i odżywek - poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawca/Doradca klienta

- Oferta pracy przeznaczona jest dla osoby, która chce zdobyć wiedzę i doświadczenie z zakresu suplementacji oraz technik sprzedaży.
- Firma oferuje pełne szkolenie w w/w zakresie.
- Stanowisko pracy znajduje się w C.H. Auchan - stoisko handlowe tzw. wyspa.
- Praca wg grafika na pełen etat w godzinach pracy Centrum - dwa weekendy pracujące.

Jeśli oferta jest w Państwa zainteresowaniu zapraszam serdecznie do przesłania CV.

Wymagania

Obsługa komputera.
Zdolności komunikacyjne.
Zainteresowania zgodne z ofertą.

Prezentacja firmy

Firma VitaFarm zajmuje się sprzedażą detaliczną suplementów diety w wysp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1 miesiąc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowe premie sprzedażowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie