Sprzedawca / doradca klienta 17,00 zł brutto - Zgorzelec OD ZARAZ

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Zgorzelec, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, lidera pośród sklepów z pokryciami podłogowymi oraz od niedawna łazienek, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

                                                     Sprzedawca

                                            Miejscowość: Zgorzelec

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie zamówień

- sprzedaż oferowanych produktów

- wydawanie towaru klientom

- rozładowywanie dostaw

Wymagania:

- dyspozycyjność

- motywacja i chęć do pracy

- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- stawkę 17 zł brutto za godzinę pracy ( DLA OSOBY UCZĄCEJ SIĘ DO 26 ROKU ŻYCIA BRUTTO = NETTO)

- umowę zlecenie

- szkolenia produktowe

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

- przyjazną atmosferę pracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna